Reference

Jeeee! S úžasným a jedním s vyjímečných realitních makléřů jménem Jiří Hrdina, který je neskutečně světlou výjimkou mezi realitními makléři, kteří se chovají jako hovada, jsme 20.10. zarezervovali náš nynější magický a krásný domov! WAW. Děkuji moc, v tom tenkrát shonu prodeje našeho bytu bez realitky, sháněním pronájmu a hledáním nového domova jsem marně přemýšlela, kdy jsem řekla své ano novému domu. Děkuji moc. Už před 3 lety jsem sdílela s lidmi můj pokus o prodej mého bytu. Takže lidé sledovali mou „cestu". To, že nějakému makléři takto budu vypisovat slova „lásky“ nečekal asi nikdo.

Xenie Bodorík Pilíková

Vaše jednání bylo moc fajn. Vše bylo jasné, rychlé, bez nepříjemných překvapení.

Jana Široká

S vaší spolupráci jsem byl spokojený. Nemusel jsem nic řešit a myslím si, že jsme správně odhadli cenu nemovitosti. Pokud se na mě někdo z mých blízkých obrátí, dokážu si představit, že mu vás jako realitního makléře doporučím.

Richard Mazal

Z přístupu pana Hrdiny jsem byl mile překvapen. Konečně jsem narazil na profesionála z realitní branže, se kterým se mi spolupracovalo příjemně a cítil jsem se jako klient. Vždy perfektně připravený, profesionální, ale nevtíravý. Za dlouhou dobu konečně přístup, který mi po všech stránkách vyhovoval.

Ing. David Řeháček

Děkujeme panu Hrdinovi a advokátní kanceláři za jejich profesionální práci, výbornou komunikaci a okamžité řešení problémů, kterým jsme se nevyhnuli. Rodiče jsou již plně zabydleni, v novém bytě jsou moc spokojeni a ke štěstí jim chybí už jen ten čtyřnohý kamarád, který brzy přibude :-)

Manželé Horcí, Brno

Byl jsem spokojený s vlídným přístupem, oceňuji pohotové reagování na mé často začátečnické dotazy a snadné a solidní provedení celým procesem nákupu nemovitosti. Služby pana Hrdiny za sebe můžu doporučit. Pokud by byla příležitost, rád s ním budu opět spolupracovat.

Jan Bleha

V Kuřimi bydlíme již přes půl roku a musím říci, že jsme s manželem moc spokojení. Dokonce tak, že se nám po bývalém bytě, kde jsme to měli moc rádi, ani nestýská... :-). Pokud bych měla napsat o celém procesu hledání a koupě bytu a o spolupráci s Vámi, tak to bylo i přes naši nejistotu velmi příjemné, spolupráce byla rychlá a hlavně smysluplná - bylo vidět, že se snažíte vyjít vstříc oběma stranám - prodávajícím i kupujícím, což je fajn. Jako realitní makléř jste působil sebejistě, byl jste zábavný a sympatický. Pokud jsme měli nějaký dotaz, který jste nedokázal na místě zodpovědět, ještě ten den jste to pro nás zjistil, což bylo rozhodující i pro nás a ujištění se v tom, že jsme si vybrali dobře. Navíc byla možnost vyřízení hypotéky u Vámi ověřené, spolehlivé hypoteční poradkyně, což jsme také byli moc rádi. Děkujeme za zprostředkování bydlení a pokud bude potřeba, jistě se na Vás rádi obrátíme. S pozdravem a přáním dalších spokojených zákazníků.

Lenka a Radovan Menšíkovi, Kuřim

Prodej našeho bytu proběhl naprosto hladce a bez jakýchkoliv problémů. Ve srovnání s některými kolegy z branže jste byl pružný, milý, profesionální a příjemný. Bylo vidět, že Vás práce baví. Není co vytknout. Pokud by bylo zapotřebí, určitě bychom si Vás opět vybrali a doporučili.

Manželé Rohanovi, Brno

Při prodeji pozemku v Pístovicích jsme díky Vám neměli žádné problémy.

Vlasta Teuchnerová, Račice-Pístovice

Jsem moc ráda, že jste mi zrovna Vy pomohl zrealizovat prodej domu. Vybrala jsem si Vás na doporučení Vaší známé. Přestože moje situace zrovna nebyla příznívá a vše probíhalo trošku nestandardně, byl jste velice ochotný, stále v dobré náladě (aspoň navenek). Už jsem Vás doporučila mým známým, kteří zatím řeší finance. Pokud bych někdy řešila nějaké obdobné situace, určitě bych se zase obrátila na Vás.

MUDr. Jitka Králová, Brno

Byli jsem velmi rádi, že jsme tak veliké věci řešili zrovna s Vámi. Kupovaný domek byla pátá nemovitost, kterou jsme viděli, a Vy pátý realitní makléř, kterého jsme poznali. Byl jste velice vstřícný, profesionální a ochotný. Jsou znát Vaše zkušenosti a umění jednat s lidmi. A bylo i milé, když jste se někdy choval lidsky a přiznal, jak Vás někteří lidé dokázali při jednání naštvat. Lidský přístup je v této oblasti velmi důležitý. Určitě Vás dále doporučíme jako schopného člověka, který ví, co dělá, a dělá to dobře.

Manželé Zemanovi, Brno