AAA Byty.cz, a.s. - poskytovatel franšízy, společnost holdingu Pavla Sehnala, předního českého podnikatele, mj. majitele aquaparku v Čestlicích či obnovitele zaniklé politické značky ODA. Spolupracujeme spolu čtyři roky, kdy jsem nejprve do společnosti nastoupil jako standardní realitní makléř a od roku 2015 jsem si koupil její franšízu. Více na www.aaabyty.cz

AAA Realitní fond, a.s. - firma rovněž spadající pod stejný holding jako AAA Byty.cz, a.s. Díky ní a jejím finančním prostředkům dokážeme vykoupit zadlužené nemovitosti nebo třeba dát zálohu na kupní cenu někomu, kdo chce prodat nemovitost a zatím nemá sehnaného kupce.

Advokátní kancelář JUDr. Markéty Němcové - v realitní branži známé brněnské jméno, spolupracuje s více realitními kancelářemi. Zajišťuje veškerou smluvní dokumentaci i advokátní úschovu finančních prostředků, vše hrazeno z provize realitního zprostředkovatele. Naše spolupráce se datuje od roku 2011.

Ing. Hana Zbončáková - zkušená a velmi kvalitní hypotéční specialistka, jedním slovem profesionál. Spolupracujeme spolu rovněž od roku 2011, za tu dobu jsme společně dotáhli do konce, včetně financování, desítky obchodů. Moje doporučení pro klienty: je na ni spoleh a umí.

Mgr. Pavla Hrdinová - moje úžasná žena mi nejenže pomáhá v práci, ale dělá i úchvatnou bižuterii. Podívat se můžete zde: www.sperkyhero.cz

Kateřina Hrdinová - starší dcera se chce v budoucnu věnovat divadlu a filmu. A pomáhá mi v technické činnosti: zpracovává vybrané videoprohlídky.

Monika Hlaváčová a Jiří Salik Sláma - profesionální fotografové, bývalí kolegové z novin. První pro mě fotí luxusnější zakázky, druhý je držitelem ocenění Czech Press Foto a přispěl mými profilovými fotografiemi na tento web.

Richard Mikulenka – velmi pěkné 3D půdorysy od pana Mikulenky zvyšují pravděpodobnost dobrého prodeje nemovitosti. Více na http://tvorbastranekbrno.cz/reality.html

Intermap Technologies, s.r.o. - firma zabývající se rizikem výskytu povodní. Její podklady jsou nezbytné pro schvalovací proces udělování hypoték - na základě jejich mapových podkladů se pojišťovny rozhodují, zda pojistí nemovitost proti záplavám, což bývá jedna z podmínek udělení úvěru klientovi.

HOJA partner - reklamní společnost z Vranovic natáčí pro prezentaci vybraných nemovitostí letecké záběry. Hodí se zejména při prezentaci pozemků a jejich okolí.

Prohlídky ve 3D - Prostřednictvím unikátní 3D technologie Matterport detailně naskenujeme nabízenou nemovitost a vytvoříme z ní precizní 3D model, který věrohodně zobrazuje realitu a umožní zájemcům absolvovat prohlídku bez nutnosti první osobní návštěvy. Klientům nabízíme naprosto autentický zážitek z prostor.