gtag.js
Máte 15 vteřin volného času?

Máte 15 vteřin volného času?

Zkuste prosím na 15 vteřin zavřít oči, vypnout všechny rušivé zvuky a intenzivně zapřemýšlet. Na konci tohoto pokusu může na vašem účtu skončit zajímavá odměna.

 

O čem máte přemýšlet?

 

Jestli právě ve Vašem okolí není někdo, kdo řeší palčivé rodinné a osobní otázky, které ve svém důsledku povedou ať už k nucenému, nebo jen vytouženému stěhování. Důvody mohou být rozmanité: stěhování za prací, studiem, svatba, narození dítěte, nebo třeba i ty smutnější: rozvod, úmrtí někoho blízkého. V životě téměř každého z nás nastane situace, kdy se potřebujeme přemístit do menšího, nebo naopak většího. Anebo vám připadne majetek, se kterým nebudete vědět, co s ním, a budete ho chtít prodat.

 

Věřím tomu, že vás někdo napadne. A pak už stačí jen maličkost: zmínit se před tímto člověkem, že znáte makléře, který mu rád s vyřešením těchto starostí pomůže. S trochou skromnosti a pokory věřím, že si pak dotyčný vyžádá moje telefonní číslo a s odkazem na vás mi zavolá. Pak už je vše na mně. Pokud na konci tohoto nezávazného rozhovoru bude úspěšně dokončený obchod, posílám na váš účet slíbené finanční poděkování.

 

Možná že právě vy jste už mezi těmi, kdo je ode mě v uplynulých letech dostali. To ale vůbec neznamená, že při doporučení někomu dalšímu nemůžete získat více. V loňském roce jsem se takto odvděčil částkami v rozmezí od 3 250 Kč do 23 400 Kč. A za to už se dá něco pořídit.

 

Vše má ale jednu podmínku: pokud váháte, jestli jsem vašim kamarádům, známým či rodině schopen nemovitost dobře prodat, nedoporučujte. Budu se snažit vás o svém přínosu přesvědčit později.

 

Nepropásněte svých 15 vteřin.